Lidya Özdemiroğlu aşkın kitabını yazıyor.
2016’da ölen müzisyen Atilla Özdemiroğlu’nun ikizlerinden Lidya Özdemiroğlu (22) kendinden 31 yaş büyük şarkıcı Levent Yüksel (53) ile geçen yıl aşk yaşamıştı.
Cumartesi,23 Haziran 2018
Mert Fırat, İdil Fırat'ı ailesiyle tanıştırdı.
Mert Fırat, 2 ay önce aşk yaşamaya başladığı İdil Fırat’la evlilik yolunda ilerliyor. Oyuncu, sevgilisini ailesiyle tanışması için baba ocağı Antakya’ya götürdü.
Cumartesi,23 Haziran 2018
Şeyma Subaşı'nın kafe hazırlıkları.
Sosyal medya hesabından kafe açacağını duyurduktan sonra Bebek'te bir mekan kiralayan Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı, hazırlıklara hız verdi. Şeyma Subaşı önceki gün açmaya hazırlandığı kafenin inşaatını teftiş etti.
Cuma,22 Haziran 2018
Tuğba Özay katıldığı açılışta kriz çıkardı.
Şarkıcı Tuğba Özay, katıldığı güzellik merkezi açılışında kendi şarkısı yerine Hande Yener'in şarkısını duyunca çok kızdı. Arabasına binerek mekanda uzaklaşmak isteyen Tuğba Özay, zor ikna edildi.
Cuma,22 Haziran 2018
Aleyna Tilki'ye çifte koruma.
Aleyna Tilki, konser için gittiği Alanya’dan önceki gün İstanbul’a döndü. Yolculukta genç şarkıcıya eşlik eden iki özel koruma, alanda da onun çevresinde kuş uçurmadı.
Perşembe,21 Haziran 2018
Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir ilk kez el ele görüntülendi.
Ünlü oyuncu Demet Özdemir, meslektaşı Seçkin Özdemir'le birlikte bir alışveriş merkezinde el ele objektiflere takıldı. Mutlulukları yüzlerinden okunan ikili, yemek sonrası valeye verdikleri araçlarına binerek alışveriş merkezinden ayrıldı.
Perşembe,21 Haziran 2018
İdo Tatlıses'in son hali şaşırttı.
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses geçtiğimiz aylarda verdiği kilolarla çok konuşulmuştu. Tatlıses'in son hali sevenlerini korkuttu.
Çarşamba,20 Haziran 2018
Baba-kız günü.
Bayramda çalışan Berkay’a eşi Özlem Ada Şahin sürpriz yaptı. Şahin, Babalar Günü’nde kızları Arya’yı alıp Bodrum’a gitti.
Çarşamba,20 Haziran 2018
Aydemir Akbaş'tan Şafak Sezer açıklaması.
Aydemir Akbaş, bir restoranın açılışına beraber katıldığı Şafak Sezer ile ilgili "Onun için birçok işi elimin tersiyle geri çevirdim. Ben attan inip eşeğe binmem." dedi.
Salı,19 Haziran 2018
Çağrı bekliyor.
Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren Volkan Demirel, yönetimden yeni sözleşme için halen çağrı alamadı. Volkan Demirel'in geleceği ile ilgili haberleri gazetelerden takip ettiği ve yönetimden davet beklediği öğrenildi.
Salı,19 Haziran 2018
Burak Yılmaz'ın plaj sohbeti.
Mert Fırat'tan ayrılan Hande Doğandemir, bir hafta önce İstem Yılmaz'dan boşanan futbolcu Burak Yılmaz ile Çeşme'de görüntülendi.
Pazartesi,18 Haziran 2018
Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in gergin anları.
Futbolcu Caner Erkin, yedi buçuk aylık hamile eşi Şükran Ovalı'nın fotoğraflarını çeken gazetecilere "Sil o fotoğrafları" diyerek tepki gösterdi.
Pazartesi,18 Haziran 2018
Eşcinsel açıklamasına Pınar Altuğ 'gerizekalı' cevabını verdi.
Şarkıcı Hilal Cebeci'nin "Eşcinsellik bir hastalıktır, bunu normalleştirmeyelim" açıklaması Pınar Altuğ'u kızdırdı. Altuğ, Cebeci için, "Her şeyi bildiğini sanıp bir şey bilmeyen gerizekalılar" dedi.
Pazar,17 Haziran 2018
Paris'i Bodrum'a davet ettim.
Dilan Çıtak Tatlıses, kendisini Instagram’da takibe alan Hilton Otelleri’nin varisi Paris Hilton’u Bodrum’a davet ettiğini açıkladı.
Pazar,17 Haziran 2018
Vantilatörün azizliğine uğradı.
Şarkıcı Demet Akalın bir gecede Antalya'nın önce Serik, ardından da Kemer ilçesinde sahneye çıktı. Akalın, Kemer'deki konseri sırasında sahne önünde çalışan vantilatörlerin uçuşturduğu kıyafeti yüzünden zor anlar yaşadı.
Cumartesi,16 Haziran 2018
Çocukluğumda baklavadan hastanelik oldum.
Ece Seçkin, çocukluğunda baklavayı çok sevdiğini, bir bayram günü anneannesinin baklava açtığını söyleyerek, "Biraz fazla yemiştim o baklavadan, ertesi gün hastanelik olmuştum" dedi.
Cumartesi,16 Haziran 2018